.

.

New
AC Адаптер за Полнач за Asus S550CA-DS51T S550CA-SS51T S550CA-ESI5T20 S56CA-DH51 S56CA-BH71 65w carregador де bateria portatil

AC Адаптер за Полнач за Asus S550CA-DS51T S550CA-SS51T S550CA-ESI5T20 S56CA-DH51 S56CA-BH71 65w carregador де bateria portatil

DEN 614.88

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-65W
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
DC Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
Свеж

Избор на клиенти