.

.

New
Лаптоп Ac Адаптер за Asus ADP-65JH ББ SADP-65NB AB SADP-65KB Б B50 K50IJ K52F K60IJ K60i P50ij caderno cargadores portatiles

Лаптоп Ac Адаптер за Asus ADP-65JH ББ SADP-65NB AB SADP-65KB Б B50 K50IJ K52F K60IJ K60i P50ij caderno cargadores portatiles

DEN 618.24

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-65W
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
DC Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
Свеж

Избор на клиенти