.

.

New
12V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung XE500T1C-H02DE XE500T1C-H02ID XE500T1C-A01DE XE500T1C-A03DE

12V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung XE500T1C-H02DE XE500T1C-H02ID XE500T1C-A01DE XE500T1C-A03DE

DEN 540.00

Стока
Достапно.

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Излез : 12 V, 3.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Влезниот Напон Спектар : 100-240 V, 50/60 Hz(низ целиот свет)
2.Гаранција : 1 Година
7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Технички Спецификации :
1.7 мм(погледнете ја сликата)
4.ви благодариме
1 x AC Адаптер
1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)
1.
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.DC Plug Големина : 2,5 mm X 0. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.
Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) :
Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.

Детали

Бренд Име:
AJEYO
Излезниот Напон:
12v
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
XE500T1C-H02DE XE500T1C-H02ID XE500T1C-A01DE XE500T1C-A03DE
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.33 на
Конектор големина:
2.5 mm*0.7 mm
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти