.

.

New
AC Адаптер за HP Спектарот Ultrabook x2 13-3000 13t-3000 13t-h200 13-3010dx универзален адаптер

AC Адаптер за HP Спектарот Ultrabook x2 13-3000 13t-3000 13t-h200 13-3010dx универзален адаптер

DEN 719.04

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За HP,Универзална
Број На Модел На:
HSTNN-LA40
Излезна Струја:
2.31 На
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
Совет Големина :
4.5 мм*2.7 mm
Продуктната линија :
За HP Сплит x2 13 Серија
Свеж

Избор на клиенти