.

.

New
12V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung ATIV Smart PC 500T 500T1C

12V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung ATIV Smart PC 500T 500T1C

DEN 540.00

Стока
Достапно.


Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.
Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) :
Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Технички Спецификации :
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.DC Plug Големина : 2,5 mm X 0. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.

Детали

Бренд Име:
AJEYO
Излезниот Напон:
12v
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
500T 500T1C
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.33 на
Конектор големина:
2.5 mm*0.7 mm
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти