.

.

New
19.5 V 2.31 НА 45W AC Адаптер за Полнач Напојување за Dell XPS 13-L321X XPS 12 13 Ultrabook carregador де bateria portatil caderno

19.5 V 2.31 НА 45W AC Адаптер за Полнач Напојување за Dell XPS 13-L321X XPS 12 13 Ultrabook carregador де bateria portatil caderno

DEN 603.00
DEN 709.44

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За Dell,Универзална
Број На Модел На:
LA45NM121
Излезна Струја:
2.31 На
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
DC Совет Големина :
4.5 мм*2.7 mm
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
Свеж

Избор на клиенти