.

.

New
Врвен Квалитет на Полначот 19V 3.42 НА 65W за Acer Стремат 1685 4530-5627 3050-1594 5250 5733Z 5738-6444 5733Z-4851 7101 7739Z 4810T

Врвен Квалитет на Полначот 19V 3.42 НА 65W за Acer Стремат 1685 4530-5627 3050-1594 5250 5733Z 5738-6444 5733Z-4851 7101 7739Z

DEN 558.00
DEN 857.76

Стока
Достапно.

Не се стави на адаптерот на кожата производи. Безбедност На Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Ниска Бран и Бучава.42 НА 65 W за Acer Стремат 1685 4530-5627 3050-1594 5250 5733 Z 5738-6444 5733 Z-4851 7101 7739 Z 4810 T
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп. Високо Квалитетни Суровини. Строги Стареење Тестирање.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита.7 мм
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 3. 100% ОЕМ Компатибилни.
-Гаранција : 36 Месеци. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали.
Спецификации :
-Сосема Нов.
Пакет Се Вклучени :
1 x Врвен Квалитет Полначот 19 V 3.

Детали

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За ACER Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм * 1.7 мм
is_customized:
Yes
Излез:
19v 3.42 на 65w
гаранција:
3 Години
Свеж

Избор на клиенти