.

.

New
19V 2.37 НА 45W Лаптоп AC Адаптер Апарат за полнење За на Toshiba Satellite T210D T215D T230 T235 T235D Z830 Z835 САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА Приклучок

19V 2.37 НА 45W Лаптоп AC Адаптер Апарат за полнење За на Toshiba Satellite T210D T215D T230 T235 T235D Z830 Z835 САД/ЕУ/велика

DEN 504.00
DEN 840.00

Стока
Достапно.


Производ Слика
Производ Детали
Input (внесување) : 110 VAC-240 VAC (50/60 HZ)
Излез (излез) : 19 V текст : 2.37 На
Моќта (моќта) : 45 W
Интерфејс тип : 5.5*2.5
Детали За Производот :
Место на Потекло Guangdong, Кина (Hengji )
Бренд Име Hengji
Име лаптоп адаптер : 19 V2.37 A 45 W
Боја црна, или соодветно
Употреба за лаптоп
Излезен напон : 19 V
Излезна струја : 2.37 На
Фрекфенција : 50-60 HZ
Излезна моќност : 1-45 W
Влезен напон : AC100-240 V
конектор големина на(mm) : 5.5 мм*2,5 mm
Снабдување тип OEM услуга
Сертификација CE, ROHS, CCC
Плаќање & Превозот Термини :
Цена : ФОБ ~10.0 / Парче
Добиете Најновите Цена
Минимална Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња
Port : гуангжу, или било Кина порта
Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот.
Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 20-30 дена.
Начин На Плаќање : L/C,T/T,Western Union
Снабдување Способност : 2000 Парче/Парчиња на Ден Пратката & Испорака
Повратни Информации & Оценка
Спорот & Наплата
Поврзани Производи

Детали

Бренд Име:
liangpw
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
19V 2.37 НА 45W
Приклучок Тип:
НИ/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU Приклучок
Излезна Струја:
2.37 На
Модел:
19V 2.37 НА 45W
Извор категории:
место
Дали оригиналниот:
Бренд не-оригинал
Излезниот Напон:
097
Влезниот Напон Спектар:
110V-220V
Полначот формулар за апликација:
Директни полнење
Применливи производи:
Лаптоп
производ тежина:
150g
Свеж

Избор на клиенти