.

.

New
AutoEC 100pcs Керамички Автомобил Извор на Светлина 12V Автомобил Внатрешни работи LED T10 КОЧАН W5W 168 194 Оптоварување Вратата Инструмент Страна Крушка Светилка #LB164

AutoEC 100pcs Керамички Автомобил Извор на Светлина 12V Автомобил Внатрешни работи LED T10 КОЧАН W5W 168 194 Оптоварување Вратата

DEN 552.00

Стока
Достапно.


1. Модул : T10 W5 W 194 168
2. Температура на бојата : 6000k, чиста бела
3. Напон : DC12 V
4.Зрак Агол : 360°
5. Приклучок : T10 W5 W 194 168
6. LED Type : кочан
7. LED КОЛИЧИНА : 1 страни
8. Лу-мин : 100 LM
9. Актуелни : 250m A ±20m A
10. Употреба : Табличка Светлина,Маркер Светлина,Царинење Светлина
11. Пакет : 10pcs T10 w5w
12.Гаранција : 12 Месеци
13.Животниот век : до 50.000 Часа
14. Оперативен Напон : 12 V DC
15. Големина : како се покаже слика
16.Тежина : 2g
12 V Постојано
360 степени светла, нема Слепа Точка
Подебели топлина дисипација Издание, заштита на светлината
Алуминиум Бакар основни влакна база
Метал диригент (Висока чувствителност Метал диригент, добро за Постојан струја)
HD Леќа (High Definition кондензаторот)
кочан LED ЧИП (висока моќност, Висока лумен)
100pcs T10 кочан предводени
СЕ МЕША БОИ СЕ СИТЕ ДОСТАПНИ!!!

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Бренд Име:
AutoEC
Wattage:
0.5-1w
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
5g
Име На Модел:
t10 кочан предводени
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Lumens:
200lm
модул:
t10 кочан предводени
Температура На Боја:
7 Бои
Напон:
DC12V
LED тип:
КОЧАН
Употреба:
Табличка Светлина,Маркер Светлина,Царинење Светлина
1:
158, 158LL, 160, 161B, 161, 161LL, 168A, 168, 168LL, 168ST, 168NA,
2:
168NALL, 175, 192, 193, 194B, 194G, 194NA, 194NALL, 194R, 194, 194ST,
Функција:
Куполата Светлина
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Свеж

Избор на клиенти