.

.

New
2 парчиња Висок квалитет BA9s 6v led позициони светла 1W BA9s 5050 5SMD led Сигнал светла led DC6V BA9s Пилот светилки BA9s led Бела

2 парчиња Висок квалитет BA9s 6v led позициони светла 1W BA9s 5050 5SMD led Сигнал светла led DC6V BA9s Пилот светилки BA9s led

DEN 112.80

Стока
Достапно.


Гуангжу Ruixin Осветлување Техника. Употреба : Автомобил Страна Паркинг Лер светилки сијалица
6.Инаку ние не плаќаат за секоја цена. 80% производи се извезуваат,нашето главно пазари се САД,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Канада,Русија,Бразил,Германија итн. Моќност : 1 W по сијалица
10. Ние сме VIP Картон на Фер. Многу корисници може да го видите нашите производи на другите Б2Б мрежа или социјална мрежа. Ако објектот е неисправна на 7 дена, Ние ќе го замениме за на слободни по потврди проблем преку фотографија или видео за проблемот, Или да понуди наплата откако ќе го добие потврди и неговиот објект .Понекогаш можеби тоа и не е толку светла како што го замисли. LED Чип : 5050 5 SMD LED
12. Ако не се задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7days за замена или пари назад.Животниот век : 30,000 часа
2pieces ba9s bax9s bay9s 6 V LED Сијалица 1. Гаранција : 12 Месеци
8.Нашите сијалица е позитивен земјата, но не негативни земјата, ако вашиот сијалица е негативен земјата, нашите сијалица нема да работи. Сертификација : CE, Ro HS
7. 30 Дена Пари Назад. е фабрика специјализирана во автомобил led светло систем во Гуангжу,Кина.2 парчиња Висок квалитет BA9s 6v led позициони светла 1 W BA9s 5050 5 SMD led Сигнал светла led DC6 V BA9s Пилот светилки BA9s led Бели 1.000 Часа
9. Зрак Агол : 180°
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации.Ви благодариме.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
BA9S, BAX9S, BAY9S
Име На Модел:
FHBA9S-5050-5-W-6V
Wattage:
1W
Објектот Тежина:
0.01kgs
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
BA9S
Тип На Објект:
Паркинг Светла
Бренд Име:
R-ABC-X
Lumens:
90-100lm
чашката:
BA9S T4W/BAX9S/BAY9S
сертификација:
CE, ROHS
Зрак Агол:
360degrees
Тип На Сијалица:
бајонет
LED чип:
5050
LED П'ty:
5pcs
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Вратата Светла
Led Чип Производител:
Epistar
Свеж

Избор на клиенти