.

.

New
Бела 17 Светлина SMD LED Внатрешни работи комплет Грешка Слободни За porsche cayenne 955 957 2003-2010

Бела 17 Светлина SMD LED Внатрешни работи комплет Грешка Слободни За porsche cayenne 955 957 2003-2010

DEN 1391.52

Стока
Достапно.


Грешка Слободен Белата 8 Светла SMD LED Внатрешни работи Пакет за Полнење За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2008-2011
Опис :
Овие светилки се директна замена за стандардната внатрешни работи светилки. Грешка Слободни LED светилки ќе го промени вашиот внатрешни работи на ладно бела боја.Лесно да се инсталира. Како едноставен како права сијалица трампа за вашите оригинални светилки и ќе го замени вашиот фабрика досадна и висока потрошувачка на сијалица со вжарено .
Функција :
Напон : 12 V
Животен Век : 50000+ часа
Супер Светла LED и SMD технологија
Бриз Инсталација
Ниска temperatur и потрошувачка на енергија
Боја : Xenon-Бела
Ако сијаличката не светне, Само флип тоа 180 степен.
Compatiable За :
Porsche cayenne 955 957 03-10
Пакет inlcudes :
Пред Куполата/Мапа Светла - 3pc
Багажниот Lights - 3pc
Задните Изведат lights-2pc
Ракавица кутија светлина-1pc
Footwell lights-4pc
Вратата lights-4pc

Детали

Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Температура На Боја:
5000K
Свеж

Избор на клиенти