.

.

New
AutoEC 10x T10 168 194 W5W 9 5630 LED SMD Canbus Грешка Слободен Белата Автомобил Авто Извор на Светлина Оптоварување Страна Паркинг Светла 12V Сијалица#LB135

AutoEC 10x T10 168 194 W5W 9 5630 LED SMD Canbus Грешка Слободен Белата Автомобил Авто Извор на Светлина Оптоварување Страна

DEN 281.00
DEN 305.28

Стока
Достапно.


canbus t10 led 10x/ led светилка за во автомобил/ источники освещения/ авто лампы/ t10 оптоварување xenon светла/ t10 canbus 9 смд/ авто лампы т10/ w5w 5630 led/ xenon sans erreur/ autoec
Точка Име : T10 9smd 5630 canbus
LED Type : 5630 чипови
Приклучок : T10 194 168 W5 W
Напон : DC 9-24 V
Зрак Агол : 180 степен
Излезна Моќност : 3w
Услуга живот : 50000 H
LED Temp : 5000k-6500k
Светла Боја : Бела/Red/Сино
Апликации : Инструмент светлина ,Вратата светилка,Покривот светилка ,багажниот светла ,Читање светлина
1. Користење на висока моќ чип супер светло како извор на светлина
2. Одржување Слободни, Лесна Инсталација
3. Одлична отпорност на висока температура, вибрации, корозија и влијание
4.Вграден-во Тековната Ограничување Отпорници
5. Издржливи, Долг животен век 40, 000+ часа
6. Ниска Потрошувачка На Енергија
7.Висок интензитет на светлина и чистота,
8. Ниска Топлина
9.Супер бела осветлување обезбедува високо ниво на безбедност на патиштата во текот на ноќта возење
10. Цврсто дизајн, деликатни изглед
10pcs X T10 194 168 501 W5 W 9 smd 5630 led
СЕ МЕША БОИ СЕ СИТЕ ДОСТАПНИ!!!

Детали

Wattage:
1-2w
Бренд Име:
AutoEC
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
5g
Име На Модел:
T10 194 168 192 W5W
Тип На Објект:
Паркинг Светла
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
300lm
Модел:
canbus t10
Температура На Боја:
Бела
чашката:
T10 194 168 192 W5W
LED тип:
5630
LED КОЛИЧИНА:
9SMD
Употреба:
Табличка Светлина,Маркер Светлина,Царинење Светлина
Ксенон Светлина Модел:
canbus t10
За Автомобил Светилка:
Царинење Светла
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Тип Socket:
t10
Свеж

Избор на клиенти