.

.

New
WLJH 6 компјутери за #555 Pinball Машина 1/2 Дупка Пресврт Во Сијалица Штекер 194 168 T10 Оптоварување LED

WLJH 6 компјутери за 555 Pinball Машина 1/2 Дупка Пресврт Во Сијалица Штекер 194 168 T10 Оптоварување LED

DEN 164.00
DEN 234.24

Стока
Достапно.

Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.

Детали

Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Име На Модел:
t10
Тип На Објект:
инструмент светла
Wattage:
1w
Објектот Тежина:
2G
Бренд Име:
WLJH
Lumens:
170-190lm
Производителот Дел Број:
1/2 ПРЕДВОДЕНА од 13mm
Led Чип Производител:
LED
Автомобил Производител:
Chevrolet
Лер Зрак Тип:
Поплави
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
CRUZE
Свеж

Избор на клиенти