.

.

New
2 парчиња Супер Светла Бела 20W КОЧАН 1156 BA15S P21W LED Внатрешни работи Кочница за Паркирање Копија Светлина, Крушка Светилка Добар Квалитет Бесплатен Превозот

2 парчиња Супер Светла Бела 20W КОЧАН 1156 BA15S P21W LED Внатрешни работи Кочница за Паркирање Копија Светлина, Крушка Светилка

DEN 329.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.


Виктор автомобил LED knowlege : Led База Соодветни За T5 Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор за светло T10 Индикатор светлина, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина T15 Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлина T20(7440) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлина T20(7443) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла ) 1156 Опашка светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина 1157 Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла ) BA9 S Индикатор светлина, внатрешни работи светлина, обратна светлина.2 KG/100 PCS Пакет Вклучува : 2 парчиња 20 W КОЧАН Led Светилки G.и пак сигнал светлина 3156 Опашка светлина, обратна светлина и да се сврти светлина 3157 Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина) Festoon/Купола Pate број светлина, читање светлина и таванот светлина H1/H3/H4/H7/H11/9005/9006 Магла светлина
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Име На Модел:
ИО-TL-КОЧАН-20W TL0062-1
Бренд Име:
YM E-Светла
Wattage:
20W ( 12V*0.32A )
Температура На Боја:
8000k
Објектот Тежина:
2.2KG/100PCS
Lumens:
576LM
База Тип:
1156 ba15s
Тип На Објект:
Пак Сигнал, Кочница Светла, Светла За Рикверц
Гаранција:
12 месеци
Lumens:
576 Lumens
чип:
КОЧАН
Led Чип Производител:
Everbright
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Пред Се Претвори Сигнали
Свеж

Избор на клиенти