.

.

New
25pcs Бела Премиум ПРЕДВОДЕНА Целосна Внатрешни работи Читање Пакет за Мерцедес S W220 + AMG СО Инсталациони Алатки 5630SMD Canbus

25pcs Бела Премиум ПРЕДВОДЕНА Целосна Внатрешни работи Читање Пакет за Мерцедес S W220 + AMG СО Инсталациони Алатки 5630SMD Canbus

DEN 1727.52

Стока
Достапно.


X-СВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led. Ние тестирани многу различни доведе во пазарот,пред година на 2016 година,ние работиме со 5050 Led диоди,но сега имаме најновата led технологија,ние конечно се користи Mirco-Smart ™ 5630 led јас nstead на 5050 ПРЕДВОДЕНА од година на 2017 . 3x посветла од 5050 SMD.Ви даде повеќе!
25pcs Грешка Слободни Xenon Бела Премиум LED Внатрешни работи Светлина за Полнење за Мерцедес S W220 + AMG
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува : 6 x ЛЕР Пред Куполата & Мапата 6 x ЛЕР Задните Купола & Мапата 2 x LED Багажникот Светло 1 x LED Ракавица Кутија 4 x LED Вратата Учтивост Светла 2 x LED Суета Огледало 3 x Резервни светлина

Детали

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
Ла MaxZa
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
5630 Mirco LED,High Power,3x Brighter
Име На Модел:
Canbus Про LED Внатрешни работи за Полнење
Објектот Тежина:
0.3kgs
Lumens:
2400Lm
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
функција 1:
5630 Висока Моќност xenon бела led чип
Карактеристика 2:
Супер посветла,3x Brither од вашата оригинална сијалица
функција 3:
Секој место доаѓаат со мала торба и лебл,многу корисно за инсталирање
карактеристика 4:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки и еден пар бели ракавици
Карактеристика 5:
1 Година полна гаранција
Функција 6:
Целосна внатрешни работи комплет,вклучително и на секое место
Карактеристика 7:
долг животен век
Свеж

Избор на клиенти