.

.

New
XENCN PSX24W 12276 12V 24W 2300K цела Сезона Супер Светло Автомобил Светилки Германија Квалитет Замени Надградба на Магла Халоген Светилка

XENCN PSX24W 12276 12V 24W 2300K цела Сезона Супер Светло Автомобил Светилки Германија Квалитет Замени Надградба на Магла Халоген

DEN 1435.20

Стока
Достапно.

Сите производи се донесат светилки од меѓународниот првите брендови, овие светилки преку вториот длабока обработка. Едноставен за користење, нема потреба за промена на светилка линија и лесна инсталација(plug in & замени акции светилки). ertification : EMARK, ТОЧКА. Напомена : се Врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Цената Вклучува : Еден пар (2 парчиња) светилки. Ние се одржи на одлична услуга стандарди и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезди Позитивни повратни информации е многу важно за нас,па ако имаш било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ни даде Неутрални или Негативни повратни информации или да се отвори случајот , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Гаранција : 1 година. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, Ние се стремиме да ви овозможи со најдобра услуга и ние ќе ви одговори на вашето прашање во рок од 24 часа. Превозот време како ги следат маса ќе биде за вашиот референца. Состојба : Нова. Гаранција : квалитетот е ист како и првата линија на брендот, ниска цена добиете висок квалитет на количка сијалица.
ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ Напојување : 12 V 24 W PSX24 W Супер Жолто Осветлување. Нашата најголема цел е да ги исполнуваат максималниот барањата на корисниците. Бизнис time : 8 : 00~21 : 30 (GMT+8). Доколку имате посебни барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас. ГАРАНЦИЈА и ПОВРАТНИ информации Сите предмети ќе бидат тестирани пред превозот. До 75m зрак , може да помогне да се зголеми на видливост во лоши временски услови, како што се rainny или нејасна дена.

Детали

200TE-Година:
1992,1990,1993,1991
Бренд Име:
Xencn
Мерцедес-Бенц Модел:
200TE
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
0.15
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Wattage:
24W
Име На Модел:
12276 12V PSX24W
Температура На Боја:
2000-3000K
Lumens:
1000 lm
Тип Socket:
PSX24W
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
2300K
сертификација:
Emark, ТОЧКА
Модел:
12276
Свеж

Избор на клиенти