.

.

New
НОВИ XENCN 12278 H128BA PSX26W 2300K цела Сезона Супер Светло Автомобил Светилки Германија квалитет на Магла Халоген Светилка 12V Бесплатен Превозот 2 парчиња

НОВИ XENCN 12278 H128BA PSX26W 2300K цела Сезона Супер Светло Автомобил Светилки Германија квалитет на Магла Халоген Светилка

DEN 1675.20

Стока
Достапно.


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Напојување : 12 V PSX26 W Златна Очи Супер Жолта Светлина. Температура на бојата : 2300 K. Модел : 12278 12 VPSX26 W H128 BA Сертификација : EMARK, ISO-9001. Производителот : 100% Автентични XENCN Производи. Цената Вклучува : Еден пар (2 парчиња) светилки. Состојба : Нова. Користете Позиција : Предни Светла За Магла На Возилото, Светлата На Автомобилот.
КАРАКТЕРИСТИКИ и До 80% повеќе светлина отколку стандардните светилки. До 35m зрак. Уникатен различно обоени слој. УВ филтер поддржува подолг живот. Дозволете му на вашиот автомобил безбедно возење во лоши временски услови. Совршена замена и надградби за сите видови висока/ниска зрак и магла. Совршен за ОЕМ квалитет, нема промена е потребно, ефикасно да го заштити фитинзи. Едноставен за користење, нема потреба за промена на светилка линија и лесна инсталација(plug in & замени акции светилки). Гаранција : квалитетот е ист како и првата линија на брендот, ниска цена добиете висок квалитет на количка сијалица. Сите производи се донесат светилки од меѓународниот првите брендови, овие светилки преку вториот длабока обработка. Купувачот треба да ја потврди неговиот автомобил, ако тоа може да се инсталира 12278 светилки или не .

Детали

Објектот Тежина:
0.15
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Порше Модел:
Carrera GT
Wattage:
26W
Carrera GT-Година:
2005,2006,2004
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Температура На Боја:
2000-3000K
Бренд Име:
Xencn
Име На Модел:
12278 12VPSX26W
Lumens:
1000
Тип Socket:
PSW26W
Свеж

Избор на клиенти