.

.

New
2 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK2 MK3 MK4 MK5 1156 P21W Canbus Грешка Слободни 12V за Кри Чипови ДОВЕДОА Автомобил Обратна Сијалица Задни светла Бела

2 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK2 MK3 MK4 MK5 1156 P21W Canbus Грешка Слободни 12V за Кри Чипови ДОВЕДОА Автомобил Обратна

DEN 574.00
DEN 883.20

Стока
Достапно.

Директна замена на старите светилки со вжарено (без жици ) Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ниска потрошувачка на енергија. Лесна инсталација, само plug & play. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Тип На Објект:
Обратна Светла
Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Тежина:
22
Бренд Име:
APMATAUTO
Wattage:
30W
Име На Модел:
ba15s P21W CANBUS ГРЕШКА СЛОБОДНИ LED СИЈАЛИЦА
Lumens:
800LM
За автомобил модел 1:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK2 MK3 MK4 MK5
За автомобил модел 2:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕРОТ T4 T5
Примена:
Автомобил Авто LED Задни Обратен Опашка Сијалица
Работен напон:
DC 12V Опашка Сијалица
Работна температура:
-40-80 степен целзиусови степени led сијалица
Свеж

Избор на клиенти