.

.

New
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕРОТ T4 T5 1156 P21W Canbus Грешка Слободни 12V ДОВЕДОА Автомобил Обратна Сијалица Задни светла

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕРОТ T4 T5 1156 P21W Canbus Грешка Слободни 12V ДОВЕДОА Автомобил Обратна Сијалица Задни светла

DEN 574.00
DEN 883.20

Стока
Достапно.

Ниска потрошувачка на енергија. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време
. Pls се разбере. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Мала тежина, долготрајни. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Тип На Објект:
Обратна Светла
Објектот Тежина:
22
Бренд Име:
APMATAUTO
Име На Модел:
ba15s 1156
Wattage:
30
Lumens:
800LM
Свеж

Избор на клиенти