.

.

New
2 парчиња 10W LED Работа Светлина 12V Автомобил Авто SUV АТВ 4WD AWD 4X4 Теренски Возење Магла Светилка Круг Мотоцикл Камион Велосипед Светлата Worklig

2 парчиња 10W LED Работа Светлина 12V Автомобил Авто SUV АТВ 4WD AWD 4X4 Теренски Возење Магла Светилка Круг Мотоцикл Камион

DEN 1515.00
DEN 1629.60

Стока
Достапно.

17 инчи по сијалица Пакет големина (L x H x W) : 11 x x 6. Превозот : 1. За да избегнете изгореници, да се биде внимателен при вклучување или исклучување на возила осветлување.000 часа на брилијантен постојана светлина. Висок квалитет на Алуминиум Diecast домување , PC огледало леќа и Алуминиум заградата Excellen дисипација на топлина за да се гарантира светилки работат под нормална температура, тогаш трае подолго време и да игра совршен топлина заштита. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. Одлична изведба на Водоотпорен, Rainproof, Shockproof, Dustproof, може да се работеше добро, дури и во суровата средина. Висока осветленост и заштеда на Енергија.2 парчиња 10 W LED Работа Светлина 12 V 24 V Автомобил Авто SUV АТВ 4 WD AWD 4 X4 Теренски Возење Магла Светилка Круг Мотоцикл Камион Велосипед Светлата Worklights Предности на XIANGSHANG LED Светло : се Користат Високо квалитетни LED C REE-XPL чипс од НАС.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Повратни информации : Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање 2.

Детали

Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
Теренски Работи Светлина Светилка
Тип На Објект:
Куполата Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Тежина:
0.7 KG
Бренд Име:
XIANGSHANG
Wattage:
10W
Lumens:
1680LM
Автомобил модел:
Светилка тип:
LED Работа светлина Светилка за Глава, светла за Off Road Светилки
Материјал:
Висок квалитет на Алуминиум Diecast домување , PC огледало леќа и Алуминиум br
Апликации:
Свеж

Избор на клиенти