.

.

New
LED Табличка Светилка За Jetta A1 A3 A4 A5 A6 A7 Q3 П5 TT 4GD 943 021 4G0 943 021 5N0 943 021 3AF 943 021 НА

LED Табличка Светилка За Jetta A1 A3 A4 A5 A6 A7 Q3 П5 TT 4GD 943 021 4G0 943 021 5N0 943 021 3AF 943 021 НА

DEN 378.00
DEN 532.80

Стока
Достапно.


ОЕМ Броеви : 4 GD 913 021
Компатибилен дел број: 4 G0 943 021
5 N0 943 021
3 AF 943 021 НА
1 K9 843 021 НА
Компатибилност :
2011-2014 А1
2013-2014 A4 , A4 Quattro
2009-2014 А5 , А5 Quattro
2012-2014 A6 , A6 Quattro
2012-2014 О7 Quattro
2013-2014 Allroad
2009-2014 П5
2013-2014 RS5
2013-2014 S4
2009-2014 S5
2013-2014 S6
2013-2014 S7
2011-2014 ТТ
План за 2011-2015 TT Quattro
"ФОЛКСВАГЕН" :
2011-2014 Jetta
2012-2014 Passat
2011-2014 Touareg
Ако не сте сигурни,ве молиме проверете својот дел/број на модел на partsbase.org/ за компатибилност

Детали

Тип На Објект:
Табличка Светла
Фолксваген Модел:
jetta
Објектот Тежина:
0.1
Wattage:
0.8W
Температура На Боја:
3000K
Jetta-Година:
2013,2014
Име На Модел:
4GD 943 021
Бренд Име:
jiexiayu
Lumens:
2400Lm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Свеж

Избор на клиенти