.

.

New
1Pcs Црвено Задниот Браник Рефлектор Опашка Магла Светлина Светилка Десната Страна За Ford Fiesta 2009-2012 Седан

1Pcs Црвено Задниот Браник Рефлектор Опашка Магла Светлина Светилка Десната Страна За Ford Fiesta 2009-2012 Седан

DEN 698.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


1 Pcs Црвено Задниот Браник Рефлектор Опашка Магла Светлина Светилка Десната Страна За Ford Fiesta 2009-2012 Седан
Одговара За Ford Fiesta 2009-2012 Седан
ОЕМ Замена За Вашиот Автомобил!
Ве молиме проверете ја вашата објект од иста како и нашата слика се прикажува пред купување!!!
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Детали

Тип На Објект:
Strobe Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Fiesta-Година:
2011,2012,2010,2009
Температура На Боја:
4300K
Име На Модел:
SL1439-Р
Објектот Тежина:
0.15kg
Wattage:
35W
Бренд Име:
FUSDAR
Ford Модел:
Fiesta
Автомобил модел:
За Ford Fiesta 2009-2012 седан
објектот стил:
Задните Рефлектор
Свеж

Избор на клиенти