.

.

New
50pcs Бела T10 CANBUS Грешка Слободни Автомобил LED Светло W5W 6smd 5630SMD LED Табличка Singal Паркинг Светлина

50pcs Бела T10 CANBUS Грешка Слободни Автомобил LED Светло W5W 6smd 5630SMD LED Табличка Singal Паркинг Светлина

DEN 1295.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад{маргина-право : auto;маргина-лево : auto;соочи-лево : 0;соочи-право : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{соочи-лево : 15px;соочи-право : 15px;width : авто}}@медиуми (min-width : 1260px){.75em}h3{маргина-bottom : 1em}h4{маргина-bottom : 1.сад{соочи-лево : 20px;соочи-право : 20px;width : авто}}@медиуми (min-ширина : 1020px){.сад{ширина : 1200px9}}.25 em}h5{маргина-bottom : 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.2 em;line-height : 1.5 em;line-height : 1}h4{font-size : 1.25em}вечерам{врвот : -.5em}h2{маргина-bottom : .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
3G
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
YSY
Wattage:
1w
Име На Модел:
6smd 5630
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Температура На Боја:
6500K
Lumens:
180LM
Автомобил Производител:
сите
боја:
Бела
SMD:
6
Lumens:
180LM
База Тип:
t10 canbus
Напон:
12v
Тежина:
3g/pcs
Големина:
26*9mm
За Автомобил Светилка:
Царинење Светла
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Свеж

Избор на клиенти