.

.

New
Брод Морски ЛЕД Лак за Навигација Светлина Bi Боја Црвена Зелена Леќа Нерѓосувачки 12V

Брод Морски ЛЕД Лак за Навигација Светлина Bi Боја Црвена Зелена Леќа Нерѓосувачки 12V

DEN 1148.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Спецификација : Материјал : Stailess Челик домување со црна пластична база Напон : 12 V DC Моќност : 5 W Зрак Агол : 225 степен светла Боја : Црвено & Зелена Вкупната големина : 100x79.5x45.5mm Жица врска : 2 Функција : - 1 километар видливост за плови или powerboats под 39.4' (12 Метри), - Пред-drilled со countersunk дупки да се приспособат на завртки.(Завртки се inculded.) - Хоризонтална површина планината - Бара мала дупка за жици да помине низ

Детали

Бренд Име:
BYSSEA
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Wattage:
5W
Име На Модел:
4002202L
Објектот Тежина:
0.3
Lumens:
30Lm
Напон:
12V
Големина:
59*39mm
Материјали:
Не ' рѓосувачки челик 304
Volt:
12v
леќи во боја:
Црвено & Зелена
Извор На Светлина:
LED
Свеж

Избор на клиенти