.

.

New
2 парчиња/Set HAUSNN LED Број Табличка Светлина Замена за Мицубиши Colt плус Grandis 18SMD Чиста Бела Висока Моќност Светла

2 парчиња/Set HAUSNN LED Број Табличка Светлина Замена за Мицубиши Colt плус Grandis 18SMD Чиста Бела Висока Моќност Светла

DEN 597.60

Стока
Достапно.


1.18# висок квалитет SMD LED 2. Вграден-во Canbus контролер, Нема грешки или предупредувачко 3. Лесна инсталација, plug and play 4. 4 X посветла од акции светилка 5. Ниска потрошувачка на енергија
Се работи За Мицубиши Colt плус Grandis 2003~

Детали

Бренд Име:
HAUSNN
Име На Модел:
LPL-030403
Напон:
12V
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Табличка Светла
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Тежина:
0.09KG
Свеж

Избор на клиенти