.

.

New
1Pcs Задниот Браник Рефлектор Светлина Светилка Лево LH За КАДИЛАК SRX 2010-

1Pcs Задниот Браник Рефлектор Светлина Светилка Лево LH За КАДИЛАК SRX 2010-

DEN 866.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.

Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
. Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро. Ви благодариме. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.

Детали

Тип На Објект:
Strobe Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Напон:
12V
Име На Модел:
SL832-LH
Wattage:
35W
Бренд Име:
FUSDAR
Објектот Тежина:
0.30
Lumens:
Orher
Автомобил модел:
За Кадилак SRX
Година:
2010-2016
Тип На Објект:
задниот браник рефлектор
Свеж

Избор на клиенти