.

.

New
100pcs 6.3 V Дел Пакети килибар 1SMD-LED Ba9s #44 #47 Бајонет База #1893 Година #756 Светилка Со Матирано Купола Pinball Машина Led Светла

100pcs 6.3 V Дел Пакети килибар 1SMD-LED Ba9s 44 47 Бајонет База 1893 Година 756 Светилка Со Матирано Купола Pinball Машина

DEN 3210.24

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет. Само да одговараат на вашите сијалица број со нашите струја LED осветлување селекција, и да добијат право оние за вашиот pinball машина. Не само што овие се консумираат многу минимална потрошувачка, но тие се многу посветла отколку конвенционалните светилки кои се користат од почетокот на pinball осветлување. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 15-25 работни дена. Достапни во Кул бела, Топло Бела, Црвена, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Портокалова и Розева Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Со користење на овие pinball Led диоди под спортови градилиште сјајна нагоре низ пластика, им даде сосема нов изглед на било pinball машина. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа
Нормално, 15-25 работни дена.
Бразил / Јужна Америка/Русија
Нормално, 15-30 работни дена. Овие фотографии се првенствено да покаже дисперзија на светлината и бојата. Но, понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, жолта, виолетова, розова
Wattage:
1W
Температура На Боја:
6000K
A8-Година:
1997,2000,1998,2015,1999
Интерфејс Тип:
BA9S
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A8
Бренд Име:
BSM
Објектот Тежина:
0.03kg
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Име На Модел:
ADT-ba9sSMD-P-1A(матирано)
Lumens:
20Lm
боја:
Бела Ладно Бела Топло Црвено Жолто Зелено, Сино Бела Килибар розова боја се виолетови
база:
Ba9s #44 #47 Бајонет База #1893 година #756 #1847 BA9S
Wattage:
1W
Напон:
AC DC 6.3V
Примена:
Индикатор Светла, читање светлина
Функција:
Не Ghosting/ Супер Бела
Состојба:
Нови
Лер Зрак Тип:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
360 Степени Светлина
Led Чип Производител:
1*5050SMD+ матирано леќа
Свеж

Избор на клиенти