.

.

New
300pcs топла продажба led Pinball 6.3 Volt LED ЗЕЛЕНА Круг Замена Светилки 555 Оптоварување База T10 НОВА Pinball led светилки

300pcs топла продажба led Pinball 6.3 Volt LED ЗЕЛЕНА Круг Замена Светилки 555 Оптоварување База T10 НОВА Pinball led светилки

DEN 4920.00

Стока
Достапно.


Бразил / Јужна Америка/Русија
Нормално, 15-30 работни дена. Направи старата машина дојде на живот со овие супер-светли Led диоди.
Опис На Производот
LED осветлувањето е најновата "да се направи" нешто во pinball машини. стои за (Емитуваат Светлина Диоди) се сите бес.
Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот
Лесно да се инсталира, едноставно да се замени, погодно користејќи Достапни во Кул бела, Топло Бела, Црвена, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Портокалова и Розева Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Овие се последните светилки што некогаш ќе го замени. Ние ќе брод тоа во рамките во 2 или 3 дена по плаќање потврдена . Не е важно бренд на pinball машина, Bally, Вилијамс, Стерн, Сега, Податоци Истокот, Чикаго Монета, сите се во можност да ги користат овие различни различни pinball ЛЕР. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен. Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Не само што овие се консумираат многу минимална потрошувачка, но тие се многу посветла отколку конвенционалните светилки кои се користат од почетокот на pinball осветлување.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, жолта, виолетова, розова
Wattage:
1W
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
ADT-194-P-1R(матирано)
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Бренд Име:
BSM
Објектот Тежина:
0.03kg
Lumens:
20Lm
боја:
Бела Ладно Бела Топло Црвено Жолто Зелено, Сино Бела Килибар розова боја се виолетови
база:
T10 194 #555 W5W #1893 година #1847 Оптоварување База
Wattage:
1W
Напон:
AC DC 6.3V
Примена:
Индикатор Светла, читање светлина
Функција:
Не Ghosting/ Супер Бела
Состојба:
Нови
Лер Зрак Тип:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
360 Степени Светлина
Led Чип Производител:
1*5050SMD+ јасно леќа
Свеж

Избор на клиенти