.

.

New
Cawanerl Автомобил 2835 SMD Canbus Внатрешни работи Купола Товар Вратата Табличка Светло Бела LED Комплет Пакетот За Мерцедес Бенц CLS 2006-2010

Cawanerl Автомобил 2835 SMD Canbus Внатрешни работи Купола Товар Вратата Табличка Светло Бела LED Комплет Пакетот За Мерцедес

DEN 1124.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Карактеристики : -Само За Мерцедес Бенц CLS 2006 2007 2008 2009 2010 -Brand New -Висок Квалитет,Супер-Светли LED Type : 2835 Чип -Боја : Бела -Напон : 12v -Долг живот,обично трајни 50000 часа -Никогаш Нема треперење или frade по проширена употреба -Eassy да се инсталира,plug and play -За Бренд на 2835 Led Чип СМД;2835 SMD е нова технологија на LED за пакување за LED светло моторот.тие имаат повисоко ниво на светлината на излез и се далеку поефикасно. -3x Пати Посветла од 5-3chips-SMD 5050.ова не е само Супер Светол!!! Станува збор за чиста и најчистите led светло излез никогаш не сте виделе!!! Answer : ___________________________ Note : - Ако светилки не работат, ве молиме флип 180 степен да ги добие работа. LED Комплет Пакетот Вклучува : 4 Парчиња Пред Задните Мапата Светлина 4 Парчиња Задните Купола Светлина 2 Парчиња Врата Чекор Учтивост Светлина 2 Парчиња Trunk/Карго Област Светлина 2 Парчиња табличка светлина 1 Парчиња Резервни/Extra Light

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
178g
Температура На Боја:
5000K
Тип На Објект:
Куполата Светлина
CLS350-Година:
2007,2010,2009,2008
Име На Модел:
36mm,41mm,T10
Бренд Име:
cawanerl
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Wattage:
1-3W
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Мерцедес-Бенц Модел:
CLS350
Lumens:
100LM
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место светло
Свеж

Избор на клиенти