.

.

New
XENCN P21/5W(S25) BAY15d 24V 21/5W Надворешни Светла возилото се Претвори Сигнал Светлина за Камион Копија Светилки Бесплатен Превозот 10PCS

XENCN P21/5W(S25) BAY15d 24V 21/5W Надворешни Светла возилото се Претвори Сигнал Светлина за Камион Копија Светилки Бесплатен

DEN 526.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.


ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Напојување : 24 V 21/5 W. Модел : S25 BAY15d. Исто така се Вклопуваат во Производство Дел : P21/5 W. Извор На Светлина : Халоген. За сертификација на : E-МАРК, TUV. Производителот : 100% Автентични XENCN Производи. Цената Вклучува : Една Многу (10pcs) Светилки. Состојба : Нова. Автомобил Тип : Камион. КАРАКТЕРИСТИКИ Подолг Живот : долг живот време од нормално производ. Технички Спецификации : Висока лумен, стабилен квалитет, кварц стакло, сеизмички перформанси, светлина стандард, повеќе безбедноста Едноставен за користење, нема потреба за промена на светилка линија и лесна инсталација(plug in & замени акции светилки). Гаранција : квалитетот е ист како и првата линија на брендот, ниска цена добиете висок квалитет на количка сијалица. Купувачот треба да ја потврди неговиот автомобил, ако тоа може да се инсталира S25 24 V светилки или не.

Детали

За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Aspen Година:
2009,2008,2007
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Температура На Боја:
3000K
Wattage:
21/5W
Објектот Тежина:
0.01
Бренд Име:
Xencn
Име На Модел:
S25
Chrysler Модел:
Aspen
Lumens:
1600
Тип Socket:
Bay15d
Свеж

Избор на клиенти