.

.

New
Поголема ѕвезда 60cm DC10-30V 42W Доведоа автомобил итни мини lightbar,полицијата предупредување strobe светлина бар со контролер, водоотпорен

Поголема ѕвезда 60cm DC10-30V 42W Доведоа автомобил итни мини lightbar,полицијата предупредување strobe светлина бар со контролер,

DEN 10559.04

Стока
Достапно.

Боја може да се направи како на клиент барање. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2,Обично Кина, воздухот парцела пошта е 10-15days пристигне до дестинацијата.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел. (Црвена/Сино/Жолто/Бело/Црвено&сина боја, како ви се допаѓа)
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон. Моќност : 42 W
3).
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена. повеќе од 15 видови флеш шема
5). Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Плаќање
1, ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
2,1 Set/1 Package. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Напон : DC12 V/24 V;
работат на струјата : ≤8.
EMS изразат испорака трае 5-10 работни дена accroding на нето-ЕМС услуга на земјата.5 м на кабел.Тоа е многу важно за пост.полесни pin и 2.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.5 KG
големина на пакет : 65mm*180mm*135mm
7).
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Детали

Емитуваат Боја:
сите сино, жолто јас бела, црвена јас сина, сина ми бело, сите црвени, сите бело, сите килибар, сите пурпурна, црвено јас бела
Silverado 1500-Година:
2004,2003,2010,2007,2015,2016,1999,2006,2013,2011,2001,2009,2014,2002,2008,2000,2005,2012
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Chevrolet Модел:
Silverado 1500
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти