.

.

New
FSYLX 2x T10 5SMD LED CANBUS SMD 5050 W5W 194 Грешка Слободни Автомобил Светлина Авто Сијалица T10 LED Дозвола за Читање Осветлување Страна Оптоварување светилка

FSYLX 2x T10 5SMD LED CANBUS SMD 5050 W5W 194 Грешка Слободни Автомобил Светлина Авто Сијалица T10 LED Дозвола за Читање Осветлување

DEN 331.20

Стока
Достапно.

Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.предупредување canceller авто led сијалица
4.
Пакетот вклучува :
1lot=2pc t10 canbus 5050 led сијалица
Плаќање :
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-10 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Цитирано време на испорака : 15 до 35 дена
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.авто led сијалица canbus функција
3.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
200 Quattro-Година:
1991,1990
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
T10 5SMD Canbus
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Lumens:
30Lm
Бренд Име:
FSYLX
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Тежина:
t10 501 168 194 W5W
Wattage:
3w
Audi Модел:
200 Quattro
Тип На Објект:
Табла За Предупредување Индикатор
Автомобил Направи:
Сите Автомобили
Име На Модел:
t10 168 5050 led сијалица
боја:
Бела
canbus :
Yes
Тип На Објект:
T10 LED Дозвола за Читање Осветлување Страна Оптоварување светилка
Lumens:
150lm
t10 168 5050 led сијалица:
Не поларитетот
Свеж

Избор на клиенти