.

.

New
XENCN PY21W(S25) BAU15s 12V 21W Килибар Автомобил Надворешните Светла се Претвори Сигнали Дополнителни Кочница Светла 10PCS

XENCN PY21W(S25) BAU15s 12V 21W Килибар Автомобил Надворешните Светла се Претвори Сигнали Дополнителни Кочница Светла 10PCS

DEN 810.72

Стока
Достапно.


ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Напојување : 12 V 21 W BAU15s Боја на Килибар. Модел : S25. Исто така се Вклопуваат во Производство Дел : PY21 W. Извор На Светлина : Халоген. За сертификација на : E-МАРК, TUV. Производителот : 100% Автентични XENCN Производи. Цената Вклучува : Една Многу (10pcs) Светилки. Состојба : Нова. Возилото се Користи : Јачина на Светлата на Автомобилот
КАРАКТЕРИСТИКИ Подолг Живот : долг живот време од нормално производ. Технички Спецификации : Висока лумен, стабилен квалитет, кварц стакло, сеизмички перформанси, светлина стандард, повеќе безбедноста Едноставен за користење, нема потреба за промена на светилка линија и лесна инсталација(plug in & замени акции светилки). Гаранција : квалитетот е ист како и првата линија на брендот, ниска цена добиете висок квалитет на количка сијалица. Купувачот треба да ја потврди неговиот автомобил, ако тоа може да се инсталира S25 светилки или не.

Детали

147-Година:
2002,2005,2006,2007,2004
Температура На Боја:
3000K
Wattage:
21
Бренд Име:
Xencn
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Објектот Тежина:
0.01
Име На Модел:
S25
Алфа Ромео Модел:
147
Lumens:
1680
Тип Socket:
BAU15S
Свеж

Избор на клиенти