.

.

New
Нови пристигнување 4 во 1 12V Автомобил Авто Внатрешни работи LED Атмосфера Светла Декорација Светилка Сина droshipping промет на Големо со Бесплатен Превозот

Нови пристигнување 4 во 1 12V Автомобил Авто Внатрешни работи LED Атмосфера Светла Декорација Светилка Сина droshipping промет

DEN 401.00
DEN 431.04

Стока
Достапно.

Нови пристигнување 4 во 1 12 V Автомобил Авто Внатрешни работи LED Атмосфера Светла Декорација Светилка Сина droshipping трговија на Големо
Овие LED Атмосфера Светла додадете бесконечна романса на вашиот сакан автомобил и да се чува во добро расположение секој ден!
Карактеристики :
Еден сет на атмосферата светла, вклучувајќи 4 LED светла и 1 запалка приклучок.
360 степени за прилагодување.
Вклучување-ИСКЛУЧУВАЊЕ на запалка приклучок.
Двоен-страна лепило допрете достапна за инсталација.
Тоа може да се користи за автомобил внатрешни работи подот или цртичка.
Додавање бесконечна романса на вашиот сакан автомобил.
Спецификации :
Материјал : ABS смола
Се емитуваат боја : Сина
Режим : Нормално на (не светкави)
Напон : DC 12 V
Актуелни : 80m A (20m A*4)
Инсталација метод : тоа може да биде вклучен во запалка приклучок за штекер, без никакви модификации.
LED димензии : 10 * 2 * 0.4 см (3.9 * 0.8 * 0.2")
Секоја ПРЕДВОДЕНА кабел должина : Околу. 2m / ft 6.6
Објектот тежина : 109g / 3.8 оз
Пакет големина : 22 * 17.6 * 3.5 см (8.7 * 6.9 * 1.4")
Пакет тежина : 151g / 5.3 оз
Пакет листата :
1 * Поставување на 4 LED Внатрешни Декоративни Светилки

Детали

Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Lumens:
3400Lm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5
Wattage:
5W
Име На Модел:
000
Интерфејс Тип:
Никој
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
како опис
Led Чип Производител:
Кри
Автомобил модел:
Граѓански
Ксенон Светлина Модел:
како опис
Свеж

Избор на клиенти