.

.

New
A5E00496081 одбор

A5E00496081 одбор

DEN 16559.00
DEN 17616.00

Стока
Достапно.

Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста. За примерок кој треба вашата полнење. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи .Доволно снабдување
Испорака :
1.

Детали

Приклучок Тип:
A5E00496081
Бренд Име:
qipin
Број На Модел На:
AU
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти