.

.

New
кабел 90cm 36v 0.5 ac адаптер 36 volt 0.5 amp 500ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување

кабел 90cm 36v 0.5 ac адаптер 36 volt 0.5 amp 500ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување

DEN 1819.00
DEN 1914.72

Стока
Достапно.

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Сосема нов и висок квалитет.1 mm приклучок совет како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму.
Спецификација : 1.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.5 amp 500ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5. Порт големина : 5.Кабел должина : околу 90cm Пакет : 1 x 36 V 500ma Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние ќе го испрати по случаен избор. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.Влез : 100—240 V 50—60 Hz 3. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Тоа може да биде замена 36 V 500ma Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.кабел 90cm 36v 0.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

Детали

Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
EU
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
Deongaree
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
36v
Број На Модел На:
ГД-WL0333000
Свеж

Избор на клиенти