.

.

New
Универзална ЕУ Адаптер AC Снабдување Полначот 5V 2A 2,5 mm за Android Таблет КОМПЈУТЕР

Универзална ЕУ Адаптер AC Снабдување Полначот 5V 2A 2,5 mm за Android Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 110.00
DEN 141.60

Стока
Достапно.

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Земавме овие фотографии од самите себе. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Од стави џек адаптер големина : 2,5 mm
Iutput : 100-240 V AC 50/60 Hz
Излез : 5 V DC 2 A
Кабел Должина : околу.

Детали

Бренд Име:
BGEKTOTH
Број На Модел На:
видете информации
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Употреба:
видете информации
Свеж

Избор на клиенти