.

.

New
50 компјутери Интелигентни IC чип решенија 9V 1А 1.0 НА 1000mA Мрежа AC-DC 5.5mmx2.1mm ЕУ Приклучок за Префрлување Адаптер за Напојување Полнач

50 компјутери Интелигентни IC чип решенија 9V 1А 1.0 НА 1000mA Мрежа AC-DC 5.5mmx2.1mm ЕУ Приклучок за Префрлување Адаптер за

DEN 5231.52

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот 9 V 1А 1.0 НА 1000m A Мрежа AC-DC 5.5mmx2.1mm ЕУ Приклучок за Префрлување Адаптер за Напојување Полнач
Опис :
Текст : 110~240 V AC 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 1А 2 Pin ЕУ
Кабел должина : 115 см
DC Плус Димензија : 5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
DC Plug Димензија :
5.5 mm X 2.1 mm .
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинската големина која одговара на вашиот уред!!!
Пакување вклучувајќи
9 V 1А Адаптер (ЕУ Приклучок)

Детали

боја:
BK
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
LQ1539
Излез Тип На:
DC
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2.1 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ПАКЕТИ YAN
Употреба:
Префрлување
Излез :
DC 9V 1А
DC Плус Димензија:
5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
Приклучок :
ЕУ Приклучок
Кабел должина:
115 см
превозот :
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти