.

.

New
500 компјутери Бесплатен Превозот AC 100V-240V Конвертор DC Адаптер 9V 1А / 1000mA DC Големина 5.5 мм x 2.1 mm 10W Напојување на Полначот на ЕУ Приклучок

500 компјутери Бесплатен Превозот AC 100V-240V Конвертор DC Адаптер 9V 1А / 1000mA DC Големина 5.5 мм x 2.1 mm 10W Напојување

DEN 39647.52

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот AC 100 V-240 V Конвертор DC Адаптер 9 V 1А / 1000m A DC Големина 5.5 мм x 2.1 mm 10 W Напојување на Полначот на ЕУ Приклучок
Опис :
Текст : 110~240 V AC 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 1А 2 Pin ЕУ
Кабел должина : 115 см
DC Плус Димензија : 5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
DC Plug Димензија :
5.5 mm X 2.1 mm .
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинската големина која одговара на вашиот уред!!!
Пакување вклучувајќи
9 V 1А Адаптер (ЕУ Приклучок)

Детали

врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
LQ1546
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ПАКЕТИ YAN
Излез :
DC 9V 1А
DC Плус Димензија:
5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
Приклучок :
ЕУ Приклучок
Кабел должина:
115 см
превозот :
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти