.

.

New
50 компјутери Бесплатен Превозот на Големо Евтини 9v 1а 1000ma ЕУ Plug AC адаптер адаптер за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера за видео надзор

50 компјутери Бесплатен Превозот на Големо Евтини 9v 1а 1000ma ЕУ Plug AC адаптер адаптер за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера за видео

DEN 5279.52

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот на Големо Евтини 9v 1а 1000ma ЕУ Plug AC адаптер адаптер за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера за видео надзор
Опис :
Текст : 110~240 V AC 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 1А 2 Pin ЕУ
Кабел должина : 115 см
DC Плус Димензија : 5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
DC Plug Димензија :
5.5 mm X 2.1 mm .
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинската големина која одговара на вашиот уред!!!
Пакување вклучувајќи
9 V 1А Адаптер (ЕУ Приклучок)

Детали

врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
LQ1547
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ПАКЕТИ YAN
Излез :
DC 9V 1А
DC Плус Димензија:
5.5 мм * 2.1 mm/2.5 mm
Приклучок :
ЕУ Приклучок
Кабел должина:
115 см
превозот :
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти