.

.

New
1PC 220 V Батерија електрична мелница 8050-N/18 Мултифункционален Гравирање чистење полирање машина Индустрија Преносни алатка

1PC 220 V Батерија електрична мелница 8050-N/18 Мултифункционален Гравирање чистење полирање машина Индустрија Преносни алатка

DEN 5837.00
DEN 6144.00

Стока
Достапно.


Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.
Производ екранот
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.

Детали

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Диск
Број На Модел На:
8050-N/18
is_customized:
No
Метод На Работа:
Рачни
Моќта на чекање:
DC
Модел:
8050-N/18
Реновирање и изградба на содржина:
столарија работи
Фреквенција:
50Hz
Напон:
220v
Свеж

Избор на клиенти