.

.

New
3 во 1 set OD 85mm Вежба Радијална Полирање Четка Челик Жица & Наежвам & Најлон Абразивни Жица Четка Тркала за Дрво Мебел Заврши

3 во 1 set OD 85mm Вежба Радијална Полирање Четка Челик Жица & Наежвам & Најлон Абразивни Жица Четка Тркала за Дрво Мебел Заврши

DEN 667.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Челик Жица - Deburring
2. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедно, така што можете да го користите КУПОНОТ, кој можете да го добиете во нашата продавница почетната СТРАНИЦА од пребарувачот.
Пакет над 2 KG да Русија, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат Продавачот за Испорака Метод, ние ќе го испрати со Посебна линија, што дефинитивно може да се следи. Челик Жица - 20mm дебелина, 0.
Ние ви препорачуваме Зачувам ( Alipay ) за безбедна трансакција. Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покрај тоа, имаме специјална понуда за промет на големо !!!
КАКО ДА ПОСТАВИТЕ ЦЕЛ :
Ве молиме кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите некоја цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остави порака за детали кои се важни мислите., што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете e-EMS, EMS или Кина Пост Воздух Парцела за пакет над 2 KG. Абразивни Жица - 35mm Дебелина, P120
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Коњски Влакна Крзно - Полирање & Шанса
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !
L-Паладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong.

Детали

Ронки:
МИКС, Кафеави со Крзно, Абразиви Жица, Челична Жица
Број На Модел На:
ws03
Бренд Име:
ОВНИ BRALIN
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Големина:
OD 85 mm
Свеж

Избор на клиенти