.

.

New
10Pcs Dremel Прибор Полирање Тркала Четки Поставени Комплет Ротари Алатки за Мини Вежба Метал Чистење Полирање Deburring Тркала

10Pcs Dremel Прибор Полирање Тркала Четки Поставени Комплет Ротари Алатки за Мини Вежба Метал Чистење Полирање Deburring Тркала

DEN 144.00
DEN 220.80

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна. Само да не контактирате за решавање во секое време.
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.
Станот четка Должина : 41mm. Ние ќе ја испрати од Кина Пост Воздух Mail со следење на Број.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Пакет Листата :
Станот четка x 5 сад четка x 5
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле.
Станот четка Дијаметар : 25мм.
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор). Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.

Детали

Бренд Име:
DRELD
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
dremel алатки додатоци
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
15mm/25MM
Тип:
Полирање Четки
Станот четка Дијаметар:
25mm
Станот четка Должина.:
41mm
Сад четка Дијаметар:
15mm
Сад четка Должина:
51mm
Месо Тело Дијаметар:
3мм
Свеж

Избор на клиенти