.

.

New
3pcs 4 Инчен 100mm Волна Полирање Влошки Чистење Агол Мелница Тркала Чувствува Дискови Сет

3pcs 4 Инчен 100mm Волна Полирање Влошки Чистење Агол Мелница Тркала Чувствува Дискови Сет

DEN 219.00
DEN 238.56

Стока
Достапно.


Волна Полирање Тркала Специјално направени Чистење Влошки За Метал Мермер Стакло и Керамика Абразиви Алатки
Опис
Овој производ е широко се користат во фино полирање на нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метал и стакло, мебел, керамика, мермер и други неметални . Станува добар ефект и голема услуга за живот. Тоа треба да се користи со полирање восок или мелење паста.
Спецификации
Надворешниот дијаметар : 100mm
Внатрешен дијаметар : 16mm
Дебелина : 8mm
Материјал : избраниот чиста волна
Пакет : 3pcs волна тркала случаен боја
Карактеристики : се користи за не ' рѓосувачки челик и други метали или стакло, мебел, керамика, мермер и други неметални фино полирање .

Детали

Број На Модел На:
MJ1200
Тип:
Абразивни Диск
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
боја:
зелена/ жолта
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
16mm
Outter Големина:
100mm
Дебелина:
8мм
Материјал:
волна тркала
Пакет:
3pcs
Големина:
100*16*8mm
Свеж

Избор на клиенти