.

.

New
Z-ЛАВ 7 Компјутери/Лот 3 Инчен Дијамант Кат Полирање Подлога Конкретни Кат Пескарење Диск Камен Конкретни Мелење Дебелина 10ММ

Z-ЛАВ 7 Компјутери/Лот 3 Инчен Дијамант Кат Полирање Подлога Конкретни Кат Пескарење Диск Камен Конкретни Мелење Дебелина 10ММ

DEN 2670.00
DEN 3296.64

Стока
Достапно.

Погоден за камен полирање, линија chamfer, на лак плоча и посебен облик на камен за обработка. Со нашите длабоки технички ресурси, било да се строги ISO систем за управување со квалитет, и квалификувани работници, ние ќе се обезбеди најдобра услуга и да создаде дополнителна вредност за нашите клиенти. Примена : Оваа ставка е самолепливи на Обрачот и јамка пескарење подлога, и погоден за мелење камен, земја плочки, керамички. Нашите главни производи вклучуваат дијамант тревите, мелење тркала, полирање влошки, основни вежби, дијамант жица видов, итн. Целиот процес трае вода да се излади целосно, но во фаза на полирање,водата не треба да биде премногу. е професионална дијамант алатка производителот. Од своето основање, нашата компанија се фокусира на иновации на производите. Нашите производи се користи за сечење, брусење полирање и дупчење на камен, керамика, очила и бетон.
*Овој дијаграм дава големини за повикување само, без оглед на тоа каков е вистинската големина
Xiamen ZL Дијамант Technology Co.
Компанијата ќе се држиме до претпријатието духот на " Квалитет, Ефикасност, Иновација и Интегритет ".
Од далеку, имаме 12 на пронајдок, патент, 15 на корисен модел патент, 17 на изглед патент, и 2 на ДСП патенти. тоа исто така може да се користи за обработка, поправка и реновирање мермер, бетон, цемент кат, terrazzo, стакло и керамика, вештачки камен, плочки, глазирани плочки, vitrified плочки упатство : Користете ги од грубата да казна, крајно полирање.

Детали

Големина:
75MM
Бренд Име:
Z-ЛАВ
Тип:
Абразивни Подлога
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZL-16K
Ронки:
#50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000
Големина:
3
Свеж

Избор на клиенти