.

.

New
6 Компјутери 19mm Кол Дијамант Обложени Вежба Малку Мермерни Плочи Стакло Дупка Видов Алатка за Сечење

6 Компјутери 19mm Кол Дијамант Обложени Вежба Малку Мермерни Плочи Стакло Дупка Видов Алатка за Сечење

DEN 616.32

Стока
Достапно.


6 Парчиња Дијамант Обложени Вежба Малку
Дијаметар Големина : 19mm
Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други
Материјали и само потребите за вода за подмачкување
Може да се користи со стандардните електрични вежба
Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори
Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба права
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 0.5-1.5 mm разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Пакетот вклучува :
6 Парчиња 19mm Дијамант Обложени Вежба Малку

Детали

DIY Материјали:
Облицовка
Свеж

Избор на клиенти