.

.

New
5pcs Sintered дијамант countersink за стакло справување со стакло вежба малку круна Внатрешен Дијаметар стакло алатка 5~23mm zt011

5pcs Sintered дијамант countersink за стакло справување со стакло вежба малку круна Внатрешен Дијаметар стакло алатка 5~23mm

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Објектот Countersink Материјал Дијамант Тело Челик Тип Sintered Дијаметар од 5~23mm за опција, другите дијаметар е достапна во нашата продавница Употреба За стакло,керамика,ахат, натпревар со директно или коси месо тело дијамант вежба битови
Забелешка : овој линк САМО Countersink ,
НЕ вклучуваат дијамант вежба малку,
оди да го изберете вежба малку тип и големина што сакав
За повеќе Следниве елементи може да се допаѓа Ние ќе ПРОИЗВОДСТВО на абразивни алатки посебно за вас. ОСТАВЕТЕ ПОРАКА. Ние нудиме не само ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОД, но исто така и КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ. Испорака : Испорака во рок од 3~5 дена,прилагодено производ 7~10 дена производство на време. Се враќа : Ветувањето се вратат ако не се исти како што ние опишани. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако било какви проблеми контактирајте со нас за проблемот решение,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Детали

Ронки:
5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
ZT011
is_customized:
Yes
Бренд Име:
forturetools
Големина:
D5~23mm
Тип:
вежба малку
Свеж

Избор на клиенти