.

.

New
#50 4 Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки roloc диск dremel burs пескарење четка Диск Сандер Подлога

50 4 Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки roloc диск dremel burs пескарење четка Диск

DEN 85.00
DEN 100.32

Стока
Достапно.

Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Жито се достапни : available : #50.
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
торба торба торба торба торба торба торба торба
#50 4 инчен Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога
Карактеристики
100% сосема нов.

Детали

is_customized:
Yes
Големина:
4 inch
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Полирање Влошки
Тип:
Абразивни Подлога
Свеж

Избор на клиенти