.

.

New
#500 4 инчен Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога

500 4 инчен Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога

DEN 103.00
DEN 121.44

Стока
Достапно.


DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Дијаметар : Прибл.
Професионални Влажно или Суво Полирање влошки за Гранит, Конструиран Камен, Бетон, Мермер, Варовник, Травертин, Чеша, итн.

Детали

is_customized:
Yes
Големина:
4 inch
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Полирање Влошки
Тип:
Абразивни Подлога
Свеж

Избор на клиенти