.

.

New
#1000 3 инчен 80mm Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога

1000 3 инчен 80mm Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога

DEN 85.00
DEN 100.32

Стока
Достапно.


* Во други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО.
Жито се достапни : available : #1000
Дијаметар : Прибл. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена). Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација.
Пакет Листата :
Полирање Подлога
X 1
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Само да не контактирате за решавање во секое време.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Професионални Влажно или Суво Полирање влошки за Гранит, Конструиран Камен, Бетон, Мермер, Варовник, Травертин, Чеша, итн.

Детали

is_customized:
Yes
Големина:
3 inch
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Полирање Влошки
Тип:
Абразивни Подлога
Свеж

Избор на клиенти